Strešný stan Dutch Mountains Fold 2

  • Na objednávku
Strešný stan Dutch Mountains Fold 2

Rozmery stanu: 160 x 210 x 100 cm (D x Š x V)
Rozmery zloženého stanu: 160 x 125 x 25 cm (D x Š x V)
Hmotnosť: 61 kg
Farba: hnedá / šedá
Rozmery matraca: 205 x 155 x 3 cm (D x Š x V)
Materiál: zmes bavlny a polyesteru s hustotou 280G (PU 2000 mm)
Flysheet: 420D polyester (PU 2000 mm)
Teleskopický rebrík: hliník
Kryt: ABS plast

* Na externom sklade u dodávateľa. Doručenie do 7 pracovných dní.

2 916,00 € S DPH
2,430.00 bez DPH

Základný popis:

Strešný stan FOLD 2 vám ponúka novú úroveň kempovania a komfortné spanie pre 2 osoby. Vo vnútri sa nachádza matrac s rozmermi 205 cm x 155 cm x 3 cm. Je to dostatočný priestor na zabezpečenie pohodlného spánku. Výška zloženého stanu je 25 cm. Samotný stan je vyrobený z odolnej, impregnovanej zmesi bavlny a polyesteru s hustotou 280G a vodotesnosťou 2 000 mm.

Rozkladanie:

Rozloženie strešného stanu je veľmi rýchle a jednoduché, otvára sa pomocou poloautomatu s hydraulickou pákou. Zaberie vám skutočne len pár minút a behom chvíle dokážete pripraviť mobilný kemping. Vy tak môžete ušetrený čas venovať užívaniu si atmosféry kempovania s blízkymi.

Doplnkové komponenty:

Súčasťou strešného stanu je teleskopický hliníkový rebrík, ktorý je po zložení umiestnený v škrupine stanu. Na všetkých oknách sú sieťky proti hmyzu a na bočné okná sú k dispozícii priesvitné fólie proti dažďu. Každé okno sa dá úplne zazipsovať. Pri vstupe do stanu sú zavesené veľké praktické tašky pre odloženie topánok prípadne čohokoľvek iného. K stanu sa dá dokúpiť:

- predsieň, ktorá poslúži na vonkajšie posedenie pri kempovaní a prípadne aj ako ochrana pred letným dažďom alebo Vám poskytne viac súkromia
- prístrešok, ktorý je určený ako ochrana proti dažďu a zároveň poskytne tieň v horúcich letných dňoch

standmf2

Príslušenstvo