Egoe Nestbox

Vstavanie, ktoré jednoduchým vložením do batožinového priestoru premení vaše vozidlo na komfortné kempingové auto.

Roamer

Nestbox Roamer je naša najväčšia kempingová autovstavba, ktorá obsahuje hlavnú zásuvku s priestorom pre varič, vodu a chladničku. Ak máte minivan, Roamer bude pre vás tou správnou voľbou. Poskytne vám toľko priestoru a komfortu, že až zabudnete, že nie ste doma.

zobraziť produkty

Hiker

Nestbox Hiker je stredne veľká verzia kempingovej autovstavby, ktorá obsahuje hlavnú zásuvku s priestorom pre varič, vodu a chladničku.

zobraziť produkty

Supertramp

Naša offroadová verzia autovstavby obsahuje hlavnú zásuvku s priestorom pre varič, vodu a chladničku. Supertramp je pre tých, ktorí sa za dobrodružstvom pustia aj mimo asfaltových ciest a neodradí ich ani náročnejší terén. Svojou šírkou je určený primárne pre offroadové autá.

zobraziť produkty

Camper

Nestbox Camper je druhá najmenšia verzia kempingovej autovstavby, ktorá obsahuje hlavnú zásuvku s priestorom pre varič, vodu a chladiacu tašku. Vhodná pre menšie autá a SUV.

zobraziť produkty

Tramp

Nestbox Tramp je najmenším modelom kempingového autovstavania a oproti modelu Camper sa vyznačuje zjednodušenou konštrukciou a zmenšením základného korpusu. Aj keď sa jedná o najmenší model z rady Nestbox, ponúka všetko, čo na svojich cestách budete potrebovať - spanie, varič, priestor pre chladiacu tašku a vymeniteľný tlakový vak na vodu. Tramp si zamilujete práve pre jeho kompaktnosť a minimalizmus.

zobraziť produkty
Vyberte vaše auto

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek