Príslušenstvo

Obohaťte váš Nestbox o produkty, ktoré posúvajú autokempingový zážitok ešte o kúsok ďalej.

Nestmattress

Pri návrhu matraca sme počítali s tým, že musí splniť niekoľko základných požiadaviek a to je skladnosť, nízka hmotnosť, teplotná a UV odolnosť a ľahká údržba. Vznikol tak Nestmattress, matrac, ktorý je vyvinutý špeciálne pre spanie v aute a je tenký, ale zároveň pohodlný.

zobraziť produkty

Podpory roštu

Vďaka podpore roštu môžete vo vašom aute bezpečne zalahnúť, a to už s ponechaním rady sedadiel alebo bez nich.

zobraziť produkty

Nestbag

Stropné a okenné tašky pre maximálne využitie priestoru v aute. Sú vyrobené z pevnej outdoorovej sieťoviny Batyline, ktorá má veľmi ľahkú údržbu.

zobraziť produkty

Nestblock

Multifunkčný stôl pre všetkých, ktorí majú v obľube efektívne vychytávky. Celý Nestblock je zložený zo základnej konštrukcie, ktorú tvorí stolček a dve prídavné stoličky.

zobraziť produkty

Nestpillow

Vankúše s veľkým vreckom, ktoré ľahko naplníte tým, čo vám nesmie chýbať pred spaním alebo pri ležaní. Materiál Mystic je zhodný s textilom použitým na matraci. Nestpillow a Nestmattress tak tvoria viac ako len priestor na spanie.

zobraziť produkty

Moduly

Vyberateľné moduly autovstavieb Nestbox. Modul varič obsahuje 2 horáky a úložný priestor pre kuchynský inventár a potraviny. Modul voda slúži ako pracovná plocha a priestor pre umývanie riadu a základnú hygienu.

zobraziť produkty

Chladničky

Kompresorové a absorbčné chladničky značky Domatic a Engel.

zobraziť produkty

Doplnky

Kempingová sekera, lopatka, chladiaca taška, alebo hadica pre modul voda - to sú nepostrádateľní pomocníci pri kempovaní. Špeciálne navrhnuté doplnky k autovstavbám Nestbox.

zobraziť produkty
Vyberte vaše auto

Počet produktov: 31

Zobrazuje sa 1-15 z 31 položiek